شهرستان هاشهرستان تاکستان
برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس در تاکستان
به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عکس ایثار و دفاع مقدس در فضای مجتمع فرهنگی و هنری امام علی (ع) شهرستان تاکستان برگزار شد.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
[ تعداد بازدید : ۱۵۰ ]
همزمان با هفته دفاع مقدس؛ آئین تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس در تاکستان برگزار شد
با همکاری بسیج هنرمندان، سپاه و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان تاکستان، آیین تجلیل وتکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس با حضور جمعی از خانواده معظم شهداء و ایثارگران و رزمندگان در سالن مجتمع فرهنگی وهنری امام علی(ع) تاکستان برگزار شد.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
[ تعداد بازدید : ۴۵ ]
فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس تاکستان
کانون فیلم و عکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تاکستان در راستای شناساندن ویژگی های تاریخی، فرهنگی و طبیعی شهرستان از طریق هنرمندان عرصه عکاسی، نخستین جشنواره ملی عکس تاکستان را برگزار می کند.
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
[ تعداد بازدید : ۱۴۱ ]
از نفرات برتر جشنواره سردار دلها تجلیل شد
از نفرات برتر جشنواره سردار دلها در بخش فیلم کوتاه، باحضور صادقی بخشدار مرکزی تاکستان، نصرت اله طاهرخانی مدیر آموزش و پرورش تاکستان، اکبری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکستان، رحمانی مسئول بسیج هنرمندان، محقق به نماینگی از سپاه ناحیه تاکستان، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای یحیی آباد، از دانش آموزان روستای یحیی آباد با اهداء لوح تقدیر و هدایائی تجلیل شد.
۰۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
[ تعداد بازدید : ۱۴۲ ]
آئین تجلیل از خبرنگاران تاکستان برگزار شد
به مناسبت هفدهم مرداد و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و روز خبرنگار در مراسمی با حضور طاهری فرماندار تاکستان، طاهرخانی معاون فرمانداری، پیری شهردار و اکبری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تاکستان از خبرنگاران و اصحاب رسانه و مطبوعات در سالن اجتماعات فرمانداری تجلیل به عمل آمد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
[ تعداد بازدید : ۱۲۰ ]
برپایی نشست عصرانه "شاهنامه خوانی" در تاکستان
۰۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
[ تعداد بازدید : ۱۹۲ ]
صفحه ۱ از ۱۲ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰