• اخبار

رونمایی از اثر 150 قطعه سیاه‌مشق استاد علی اکبر پگاه با موضوع طب سنتی اسلامی

رونمایی از اثر 150 قطعه سیاه‌مشق استاد علی اکبر پگاه با موضوع طب سنتی اسلامی
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه قزوین اثر 150 قطعه سیاه‌مشق استاد علی‌اکبر پگاه و فرزندش بهادر پگاه با موضوع طب سنتی اسلامی رونمایی شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی در مراسم رونمایی از اثر 150 قطعه سیاه‌مشق استاد علی‌اکبر پگاه و فرزندش بهادر پگاه با تجلیل از سال‌ها خدمات هنری استاد پگاه اظهار داشت: هنری از ارزش و جایگاه والایی برخوردار است که در خدمت اسلام و قرآن قرار گیرد و این اثر ارزشمند این مهم را به خوبی دنبال کرده است.

در ادامه وی به همراه مدیرکل فرنگ و ارشاد اسلامی استان، از موزه آثار هنری و خوشنویسی استاد پگاه که در منزل وی برپا شده و بیشتر در حوزه آثار اسلامی است دیدن کردند و از خلق چنین آثاری ابراز خرسندی کرده و از این هنرمند تقدیر و تشکر نمودند.

گفتنی است مجموعه 150 قطعه سیاه مشق توسط  علی اکبر پگاه شاعر و خوشنویس صاحب سبک معاصر و فرزندش بهادر پگاه خلق شده است که موضوع طب سنتی اسلامی را در این آثار ارزشمند و در قالب هنر معرفی کرده است؛ 150 قطعه سیاه مشق این استاد خوشنویسی همزمان مستند سازی شده و وی در مقابل دوربین های صدا و سیما هنر خود را پیاده کرده است.

خلق بیش از 20هزار اثر هنری و عرضه به موزه های داخل و خارج از کشور از دیگر فعالیت های این هنرمند توانمند قزوین است.

استاد پگاه  

استاد پگاه2  

استاد پگاه3

۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500