• اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: خبرنگاران تعالی دهنده فرهنگ در جامعه هستند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: خبرنگاران تعالی دهنده فرهنگ در جامعه هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در مراسم تجلیل از خبرنگاران استان قزوین گفت: حال هوای فرهنگی جامعه امروز ایران مساعد نیست و برای خروج از این وضعیت حضور جدی خبرنگاران در عرصه فرهنگ قطعا اثر بخش خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین درآیین اختتامیه هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان قزوین که در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، افزود: هوای فرهنگی جامعه امروز ابری است و حال مساعدی ندارد از این رو نگاه به مسائل فرهنگی و رویکرد به فرهنگ باید به طور جدی تغییر یابد.

وی بیان کرد: نیازمندیم تا دیر نشده یک بازسازی عمیق و ریشه ای و تغییر رویکرد نسبت به ارتقای فرهنگی جامعه انجام دهیم تا دچار آسیب های بیشتر نشویم.
وی اظهار داشت: طبیعی است که در این اوضاع نامطلوب اصحاب رسانه به عنوان چشم های بینای جامعه که از زوایای پیدا و پنهان مسایل آگاه هستند باید بیشتر و بهتر به کمک مدیران فرهنگی واداری و اجتماعی بشتابند.
اسکندری نژاد ادامه داد: امیدواریم با کمک اصحاب رسانه به زودی شاهد تحولات ولو اندک اما پرشتاب در عرصه فرهنگی و اجتماعی باشیم.
این مسئول گفت: امیدواریم با همکاری اصحاب رسانه تهدیداتی را که جمهوری اسلامی و آحاد جامعه را تهدید می کنند به سمت بستری آرامش بخش هدایت کردهو بتوانیم به آینده پرافتخار و اصیل خود ببالیم.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری هفتمین جشنواره مطبوعات استان، افزود: اگرچه به لحاظ داوران جشنواره برخی از اصحاب رسانه استان برگزیده هستید ولی همه شرکت کنندگان برگزیدگان میدان فرهنگی هستید.


۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۲۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500