اخبار

حجت الاسلام حسینی: تحقق حداکثری فرمایشات رهبری مهم ترین رسالت فرهنگی است/ شورای فرهنگ عمومی محفلی برای سیاستگذاری های فرهنگی

حجت الاسلام حسینی:  تحقق حداکثری فرمایشات رهبری مهم ترین رسالت فرهنگی است/ شورای فرهنگ عمومی محفلی برای سیاستگذاری های فرهنگی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در دیدار با امام جمعه الوند گفت: امروزه شورای فرهنگ عمومی به عنوان مهم ترین محفل سیاست گذاری در حوزه فرهنگی است که میتواند منشا بسیاری از تصمیمات و رویکردهای فرهنگی در شهرستان ها باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، حجت الاسلام سید مهدی حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در دیدار با امام جمعه شهر الوند بیان کرد: تحقق حداکثری فرمایشات رهبری مهم ترین رسالت فرهنگی ما در کشور است چرا که معتقدیم نقشه راه فعالیت ها در همه بخش های آن از سوی رهبری برای ما بیان شده است و ما وظیفه داریم به بهترین شکل ممکن آن را اجرایی کنیم.

وی افزود: یکی از مهم ترین مباحثی که بارها در حوزه فرهنگی از سوی مقام معظم رهبری به آن اشاره شده است برپایی شورای فرهنگ عمومی در شهرها و شهرستان هاست چرا که تنها محفل سیاست گذاری و اندیشه در مباحث فرهنگی همین محفل است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت:  اگر بتوانیم با همراهی هنرمندان از ظرفیت های فرهنگی و هنری شهرها استفاده کنیم میتوان راهی برای رسیدن به فرمایشات مقام معظم رهبری از دل فعالیت های فرهنگی ایجاد کرد.

حجت الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: تولید برنامه های فرهنگی و هنری با توجه به شعار سال رونق تولید میتواند با هماهنگی با هنرمندان و استفاده از ظرفیت های هنری شهرستان ها امکان پذیر باشد.

وی همچنین افزود: با جدیت به دنبال ایجاد عدالت فرهنگی بر اساس بودجه و جمعیت هستیم و در تلاشیم تا سرانه های فرهنگی در نقاط مختلف استان به یک اندازه رشد پیدا کند.

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید