اخبار

امام جمعه الوند: تحقق رسالت سنگین فرهنگی با سکان داری یک روحانی در مدیریت فرهنگی استان امکان پذیر است

امام جمعه الوند: تحقق رسالت سنگین فرهنگی با سکان داری یک روحانی در  مدیریت فرهنگی استان امکان پذیر است
امام جمعه الوند در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: حضور یک روحانی در مدیریت فرهنگی استان قزوین نقطه قوتی برای فعالیت های فرهنگی و دینی است و مطمئن هستیم با این حضور تحقق رسالت سنگین فرهنگی امکان پذیر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین مسعود مهدوی امام جمعه شهر الوند در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: بیان رسالت های فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به دلیل گستردگی و تنوع مسئولیت های این دستگاه دشوار است اما مطمئن هستیم با حضور حجت الاسلام حسینی و استفاده از ظرفیت هنرمندان در تمامی رشته ها این ماموریت ها به بهترین شکل ممکن محقق خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه های فرهنگی و هنری در صورتی که جهت دار و هدایت شده اجرایی شود قطعا به عنوان یکی از موثر ترین بازوان ما در رساندن مفاهیم ارزشی عمل خواهند کرد و امیدواریم این امر با مدیریت درست اجرایی شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی گفت: غرب زدگی امروز مهم ترین مشکل ما در کشور است و امیدواریم شما در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با استفاده از برنامه های فرهنگی و محوریت قرار دادن دین بتوانید بر این مشکل غلبه کنید.

امام جمعه الوند تاکید کرد: جلسات شورای فرهنگ عمومی در شهرها میتواند مهم ترین مرکز برای رسیدگی به این مسائل فرهنگی و تدوین راهکارهایی برای اجرای درست فرمایشات رهبری باشد.

وی بیان کرد: برگزاری منظم این جلسات باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد و به عنوان یک اتاق فکر قدرتمند نباید از تاثیرات آن غافل باشیم.

 

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید