اخبار

نشست صمیمانه مشاور مطبوعاتی و رسانه ای شهردار قزوین با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین

نشست صمیمانه مشاور مطبوعاتی و رسانه ای شهردار قزوین با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین
طی نسشت صمیمانه مشاور مطبوعاتی و رسانه ای شهردار قزوین با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین مسائل و مشکلات حوزه رسانه های مجازی و مکتوب استان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، امیر رجبی مشاور مطبوعاتی و رسانه ای شهردار قزوین و مدیر مسئول هفته نامه های پیام شهر و فروردین امروز و سرپرست خبرگزاری برنا در استان در این نشست به بیان مشکلات عدیده مالی و تنگناهای شدید اقتصادی در حوزه رسانه پرداخت و به افزایش شدید قیمت کاغذ و هزینه های چاپ اشاره کرد و خواستار حمایت جدی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دولت و دستگاه های اجرایی از حوزه رسانه شد.

رجبی افزود: رسانه ها نقش موثری در تحقق شعار سال "رونق تولید" و ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی دارد و حقوق مصرف کننده را به تولیدکنندگان گوشزد میکند. وی در پایان نیز مشکلات تعاونی مسکن مطبوعات قزوین با حجت الاسلام حسینی در میان گذاشت و مقرر شد در جلسه ویژه ای این موضوع بررسی شود.

در ادامه حجت الاسلام حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: یکی از اولویت های دستگاه فرهنگی استان حمایت از رسانه های تاثیرگذار و تقویت رسانه های کیفی در استان است و سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از رسانه های حرفه ای و منتقد در استان است و استاندار نیز نگاه ویژه ای در این خصوص دارد.

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید