اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: ظرفیت های هنری استان در خدمت همه مردم است/ رسالت هنر فراتر از رنگ و نژاد است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: ظرفیت های هنری استان در خدمت همه مردم است/ رسالت هنر فراتر از رنگ و نژاد است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اعلام همکاری با اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی استان قزوین گفت: ظرفیت های هنری استان قزوین در خدمت همه مردم است و در ارائه این خدمات نگاه تبعیضی نخواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در دیدار با عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قزوین بیان کرد: در ارائه برنامه های فرهنگی و هنری به منظور تعالی فرهنگ و هنر و ارائه مفاهیم ارزشی نگاه و تبعیض جنیسیت و نژاد نخواهیم داشت.

وی افزود: اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی استان قزوین در سال های گذشته برنامه های فرهنگی و هنری متعددی برای جامعه تحت پوشش خود برگزار کرده اند که از این رو ما نیز همراه و همکار این اداره در اجرای برنامه های فرهنگی و ارائه مفاهیم ارزشی در قالب هنر خواهیم بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین بیان کرد: نگاه هنر، نگاهی فراتر از جنس و رنگ و نژاد است و ما سعی خواهیم کرد به این رسالت اصلی هنر جامه عمل بپوشانیم.

حجت الاسلام حسینی در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به توانمندی های هنرمندان استان قزوین گفت: قزوین گنجینه ای ارزشمند از هنرمندان، ادیبان و فرهنگ دوستان است که امیدواریم بتوانیم با مدیریت درست و برنامه ریزی کاربردی از این گنجینه به بهترین شکل محافظت کنیم واین استعداد ها را برای آیندگان پرورش و توسعه دهیم.

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید