اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: هنرمندان پیشکوست سرمایه های ارزشمند هنری استان هستند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: هنرمندان پیشکوست سرمایه های ارزشمند هنری استان هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در دیدار با هنرمندان پیشکوست استان قزوین گفت: هنرمندان پیشکسوت سرمایه های ارزشمند هنری استان هستند، که باید به دغدغه های آنان رسیدگی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، حجت السلام و المسلمین سید مهدی حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به همراه عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و مهدیه قافله باشی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل استاد قانع و استاد دلزنده از این دو پیشکسوت هنری استان دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی در این دیدار با تقدیر و تشکر از این هنرمندان بیان کرد: اگر امروز استان قزوین در رشته های مختلف هنری دارای آبرو و اعتبار است به سبب تلاش و زحمتی است که این عزیزان عهده دار آن شده اند.

وی گفت: این پیشکسوتان امروز در بخش های مختلف با دغدغه ها و مشکلاتی مواجه هستند که در تلاشیم با احصاء این نیازها در مسیر رفع آن تلاش کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین تصریح کرد: احداث نگارخانه دائمی آثار هنری پیشکسوتان استان قزوین و برگزاری اکسپوهای هنری در استان قزوین از دغدغه هایی است که در این دیدار به آن اشاره شده است و تلاش میکنیم در جهت رفع این نیازها گام برداریم.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید