اخبار

دیدار حجت الاسلام حسینی با مدیر کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

دیدار حجت الاسلام حسینی با مدیر کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی حسینی با مدیر کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی دیدار و در زمینه وجود پتانسیل های فرهنگی و هنری غنی در قزوین با وی به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حسینی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: اگر امروز شاهد فعالیت‌های فرهنگی و هنری ایران در کشورهای خارجی هستیم، به همت و برنامه‌ریزی و پشتیبانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی انجام می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با بیان ظرفیت های غنی فرهنگی و هنری استان قزوین در زمینه های مختلف هنری به ویژه خوشنویسی، تئاتر، موسیقی و هنرهای تجسمی، آمادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین را برای اعزام گروه های مختلف فرهنگی و هنری از این استان به خارج از کشور اعلام نمود. وی افزود: استان قزوین به عنوان پایتخت خوشنویسی کشور دارای هنرمندان برجسته ای در این رشته هنری می باشد و از ظرفیت بسیار بالایی در این زمینه برخوردار است.

در ادامه کیانی مدیر کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور، این سازمان را ستاد فرهنگی کشور برای فعالیت‌های فرهنگی در خارج معرفی کرد و آمادگی خود را جهت مشارکت در اعزام گروه های فرهنگی و هنری استان اعلام نموده و خاطر نشان ساخت: در گذشته نیز گروه های قوی از استان قزوین جهت معرفی پتانسیل های فرهنگی و هنری قزوین به خارج از کشور اعزام شده اند و ما در حال حاضر نیز آمادگی همکاری در این زمینه را با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین داریم.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید