اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: حمایت از انجمن ها و موسسات فرهنگی از وظایف اداره کل فرهنگ و ارشاد است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: حمایت از انجمن ها و موسسات فرهنگی از وظایف اداره کل فرهنگ و ارشاد است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به حمایت از فعالیت های فرهنگی در خانه مطبوعات استان قزوین گفت: حمایت از انجمن ها و موسسات فرهنگی از وظایف اداره کل فرهنگ و ارشاد است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در دیدار با اعضای خانه مطبوعات استان قزوین گفت: دغدغه ما دفاع از حق و حقوق هنرمندان و اهالی رسانه است که در برخی از موارد مورد بی مهری قرار گرفتند.

وی افزود: برهمین اساس تحقق عدالت فرهنگی در همه بخش ها مهم ترین خواسته ماست و در این رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی حسینی تاکید کرد: بنای ما بر حمایت از انجمن ها و مجموعه های فرهنگی است که خانه مطبوعات نیز از مهم ترین این نهادهاست.

وی بیان کرد: تقویت خانه مطبوعات تقویت ارشاد است و ما بر این باور هستیم که انجمن ها، سازمان های مردم نهاد و مجموعه های فرهنگی وهنری بازوان پرتوان ما هستند و با دل و جان در کنار شما ایستاده ایم.

در این جلسه اعضای خانه مطبوعات استان قزوین در خصوص مشکلاتی نظیر بیمه خبرنگاران، عدم انجام تعهدات توسط برخی از دستگاه ها و مدیران و انجام فعالیت های موازی در حوزه خبرنگاران صحبت و خواستار رسیدگی شدند.


 

 


 

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید