اخبار

قاری بین المللی قرآن کریم: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین باید مروج فرهنگ قرآنی باشد

قاری بین المللی قرآن کریم: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین باید مروج فرهنگ قرآنی باشد
نداف قاری بین المللی قرآن کریم در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین باید ترویج دهنده فرهنگ قرآن در جامعه اسلامی باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، محمد کاظم نداف قاری و استاد بین المللی قرآن کریم گفت: فرهنگ قرآنی در جامعه مهجور مانده است و نیاز است تا مسئولین فرهنگی استان قزوین به دنبال برنامه هایی برای ترویج این روحیه در جامعه اسلامی باشد.

نداف افزود: جامعه اسلامی باید در همه ابعاد زندگی بشر از قرآن راهنمایی گیرد و حوزه فرهنگ یکی از مهم ترین بخش هایی است که قرآن مستقیما میتواند در آن تاثیر گذار باشد.

این قاری قرآن کریم گفت: تعلیم، ترویج و انس با قرآن قطعا میتواند سبب آشنایی هرچه بیشتر مردم و استفاده از راهگشایی های معجزه آسای قرآن کریم در جامعه بشری باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین نیز در این دیدار بر لزوم توجه بیشتر به حوزه قرآن تاکید کرد و گفت: حضور فعالین قرآنی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قطعا میتواند موجبات تعالی در عرصه های فرهنگی و هنری را فراهم آورد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی افزود: ارشاد خانه ی هنرمندان، فرهیختگان و خواص است که قاریان و اساتید قرآن کریم از برجسته ترین این اقشار هستند و امیدواریم که با حضور بیشتر این افراد شاهد فعالیت ارشادی پویا در قزوین باشیم.

 

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید