اخبار

تجلیل از خبرنگاران شهرستان آوج

تجلیل از خبرنگاران شهرستان آوج
طی مراسمی از خبرنگاران شهرستان آوج با حضور فرماندار این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ، از ۱۶ نفر از خبرنگاران و مسوولین کانالهای اطلاع رسانی با حضور علیرضایی فرماندار آوج و خضری معاون فرماندار، موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آوج در سالن اجتماعات فرمانداری تجلیل شد.

محمد موسوی مسوول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران گفت: خبرنگاران به عنوان زبان گویای مردم و حلقه ارتباط بین مردم و مسوولین هستند وی ضمن اشاره به نقش بی بدیل خبرنگاران در ۸سال دفاع مقدس در امر اطلاع رسانی و شهادت شهید صارمی و۲۴۴ شهید خبرنگار درطول جنگ تحمیلی، دقت، سرعت و اطمینان ازخبر را از اساسی ترین مولفه های این شغل دانست.

در ادامه هریک از خبرنگاران درخصوص مشکلات حوزه خودشان مواردی را بیان داشتند و سپس علیرضایی فرماندار آوج ضمن تقدیر از تلاشهای سربازان حوزه خبرنگاری گفت : شغل خبرنگاری از سخت ترین حرفه های دنیاست؛ خبرنگاری را تنها یک شغل درنظر نگیرید  زیرا این حرفه، حرفه مقدسی است که شخص با ذوق و اشتیاق وعلاقه وبا هیچ ادعایی آن را بر می گزیند.

وی افزود:خبرنگاران در بیان مصائب و مشکلات، رابط بین مردم ومسوولین هستند و آنجا که شاید مردم توانایی و فرصت پیگیری بسیاری از مسائل را نداشته باشند این قشرزحمت کش و خدمت گزار وارد عرصه شده و نسبت به وظایف خود اقدام می نمایند.

در پایان ضمن تبریک ۱۷مرداد روز شهادت شهید صارمی و همرزمانشان که به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده، از خبرنگاران و مسوولین کانال های اطلاع رسانی شهرستان آوج تجلیل به عمل آمد.

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید