اخبار

نشست معاون توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین با همکاران درخصوص تصمیم گیری برای پروژه تالار شهر استان

نشست معاون توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین با همکاران درخصوص تصمیم گیری برای پروژه تالار شهر استان
در ابتدای این نشست سیده معصومه حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین درخصوص روند پروژه تالارشهر و تصمیم این اداره کل باتوجه به صرفه و صلاح دولت مبنی بر خاتمه پیمان با پیمانکار پروژه فوق (ماده 48) و تائید این موضوع توسط مشاور طرح پیمانکار که درمرحله بعد باید طبق شرایط عمومی پیمان، اقدام لازم انجام گیرد، توضیحاتی بیان داشت و خواستار اجرای مراحل کار طبق قوانین و مقررات، از اعضا شد.

به گزارش روبط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، سپس مقرر گردید باتوجه به اینکه پروژه فوق در چند سال از زمان احداث پروژه ، ملی و ملی استانی شده بود کلیه اطلاعات و مدارک و مستندات در یکجا جمع آوری گردد تا بتوانیم با اشراف کامل تصمیم گیری و اقدام لازم صورت پذیرد.

حسینی در پایان گفت: در خصوص واگذاری پروژه به بخش خصوصی طی جلسات انجام شده و اقدامات و پیگیری های لازم در زمینه گزارش تصمیم و مراحل واگذاری پروژه اقدام لازم صورت گیرد.

شایان ذکر است در این نشست واقع ذیحساب، فارسی رئیس اداری مالی، فکور کارشناس مسئول بودجه، ستایش کارشناس طرح های عمرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین حضور داشتند.
0002

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید