اخبار

شهدا با ارزش ترین سرمایه های جامعه هستند

شهدا با ارزش ترین سرمایه های جامعه هستند
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد قزوین در یازدهمین سه شنبه های تکریم در منزل شهید ابراهیم مظفری گفت: شهدا با ارزش ترین سرمایه های جامعه امروزی ما هستند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به نقال از ستاد ارتباطات رسانه ای فهما از قزوین، یازدهمین  سه شنبه های تکریم با حضور حجت الاسلام «علی رمضانی» مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین امروز (سه شنبه 18 شهریور) در منزل طلبه شهید ابراهیم مظفری  برگزار شد.

حجت الاسلام رمضانی گفت: شهدا باارزش ترین سرمایه های جامعه ما هستند و وجود شهدا و خانواده های شهدا رسالت ما را سنگین تر میکند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین افزود:تکریم و تجلیل از خانواده های شهدا یکی از وظایف و تکالیفی است که برعهده ما قرار دارد و امیدواریم که این طرح تا پایان سال از برنامه ای اصلی کانون های فرهنگی هنری مساجد قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: شهدا از ویژگی های با ارزشی همچون غیرت ، تعصب و آگاهی و بصیرت برخوردار بوده‌اندو بخاطر همین ویژگی ها هم در بین مردم و خانوده و هم نزد پروردگار متعال با عزت و سربلند هستند.

در این دیدار پدر و مادر  شهید ابراهیم مظفری به بیان خاطراتی از شهید بیان کردند .

گفتنی است طلبه شهید ابراهیم مظفری  در سال 1365 در سن 19 سالگی در شلمچه به شهادت رسید ،و پیکر شهید مدت ها در منطقه برجا ماند و در سال 1375 پس از تفحص در گلزارشهدای شهر قزوین به خاک سپرده شد .

۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید