اخبار

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین: اعلام فراخوان علمی اجلاس سراسری نماز با موضوع «پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد»

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین: اعلام فراخوان علمی اجلاس سراسری نماز با موضوع «پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد»
حجت الاسلام رمضانی با اشاره به اعلام فراخوان علمی اجلاس سراسری نماز با موضوع «پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد» گفت: پژوهشگران و فعالان کانون های مساجد می توانند از طریق ارائه مقالات و آثار علمی و پژوهشی در این بخش شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ‌و ارشاد اسلامی استان قزوین به نقل از خبرگزاری شبستان حجت الاسلام «علی رمضانی» گفت: با توجه به اعلام فرخوان علمی بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با موضوع «پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد»، پژوهشگران و فعالان کانون های مساجد می توانند از طریق ارائه مقالات و آثار علمی و پژوهشی در این اجلاس شرکت کنند.  

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین ادامه داد: مسجد، خانه و مدرسه از نهادهای متعبر و خاستگاه نسل جوان و متدین بوده و نقش مهمی در تعلیم و تربیت اسلامی و رشد و شکل گیری شخصت افراد دارند و این اجلاس هم با هدف تعمیق پیوند بین این سه عنصر اساسی برگزار شده است.    

وی عنوان کرد: «مبانی و اصول تعالی پیوند خانه، مدرسه و مسجد»، «آسیب ها، موانع و راهکارهای تعالی پیوند خانه، مدرسه و مسجد» و «نقش و همگرایی نهادهای فرهنگی در پیوند خانه، مدرسه و مسجد» محورهای برگزاری این اجلاس سراسری است.  

حجت الاسلام رمضانی خاطر نشان کرد: علاقمندان به شرکت در این برنامه می توانند آثار خود را در  قالب های علمی و پژوهشی شامل مقالات علمی، پژوهش های کاربردی و رساله دکتری و کارشناسی ارشد، قالب ادبی و هنری شامل کتاب، درسنامه ها، فیلم کوتاه، پویانمایی و طرح های گرافیکی و همچنین قالب ایده ها و تجربیات موفق ارسال کنند.  

وی تأکید کرد: علاقمندان تا 10 آذر فرصت دارند تا برای ثبت نام و ارسال اثر به آدرس www.namaz.ir مراجعه کرده و یا آثار خود را به صندوق پستی 1417743181 ارسال کنند.  

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین یادآور شد: نتایج فراخوان پایان آذر ماه سال جاری و از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به آدرس www.namaz.ir اعلام خواهد شد و از صاحبان آثار و مقالات برتر تجلیل شده و گزیده آثار، تحقیقات و تألیفات منتشر و به کلیه شرکت کنندگان هم گواهی حضور در فراخوان اعطا خواهد شد.

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید