اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با استاد حسن لطفی نویسنده و پیشکسوت سینما به مناسبت پاسداشت روز سینما

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با استاد حسن لطفی نویسنده و پیشکسوت سینما به مناسبت پاسداشت روز سینما
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به مناسبت پاسداشت روز سینما و در راستای سلسله برنامه های دیدار با پیشکسوتان فرهنگی و هنری استان قزوین تحت عنوان در محضر عشق، با حضور در منزل استاد حسن لطفی نویسنده و پیشکسوت سینما، با وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در این دیدار اسماعیلی ‌با اشاره به لزوم تکریم هنرمندان و اصحاب فرهنگ، ‌گفت: تکریم هنر و هنرمند ضرورت جامعه‌ی امروز است و متولیان دغدغه‌مند عرصه فرهنگ و هنر وظیفه دارند در این مسیر گام برداشته و از پیشکسوتان عرصه هنر و فکر و فضیلت که در طول زندگى رنج و زحمت فراوانى را متحمل شده‌اند، در حد توان قدردانى کنند.

وی افزود: بى‌تردید تکریم اصحاب فرهنگ، پاسداشت بخشى از سرمایه اجتماعى میهن ماست و نسل جوان و خلاق را به پیمودن راه بزرگان این عرصه، تشویق می‌کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این دیدار خاطرنشان ساخت: سعی کرده ایم این کار را به یک فرهنگ تبدیل کنیم و در این خصوص نگاهمان نگاهی فرهنگ ساز است  و تنها یک شعار نیست.

اسماعیلی افزود: کوشیده ایم همه جامعه فرهنگی هنری در حوزه‌های مختلف فرهنگ، هنر، ادب، رسانه و خبرگزاریها و... را پوشش داده و به آنها سر زده و جویای احوالشان باشیم و امیدواریم که اینکار به عنوان یک فرهنگ ماندگار شود و در آینده نیز ادامه دار باشد.

در پایان این دیدار صمیمانه لوح تقدیری از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به استاد حسن لطفی اهداء گردید.

گفتنی است در این دیدار ایزدفر معاون هنری و سینمایی، آقالر مسئول انجمن سینمای جوان استان و ملاحسنی مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین نیز حضور داشتند.

در محضر عشق عنوان برنامه ای است که در آن مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به صورت دوره ای از پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر استان دیدار می کند.

 

2

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید