اخبار

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قزوین: جشنواره تئاتر قزوین، با رعایت پروتکل های بهداشتی آخر آبان ماه برگزار می‌شود

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قزوین: جشنواره تئاتر قزوین، با رعایت پروتکل های بهداشتی آخر آبان ماه برگزار می‌شود
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قزوین گفت جشنواره تئاتر استانی سال ۱۳۹۹ بعد از ماه صفر و در آخر آبان ماه در قزوین و سایر شهرستان های استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین کیوان حبیبی با بیان اینکه جشنواره تئاتر قزوین ارسال با رعایت کامل پروتکل ها و شیوه نامه بهداشتی ستاد مقابله با کرونا برگزار می‌شود، اظهار داشت: جشنواره تئاتر استانی سال۱۳۹۹ که نخستین مرحله جشنواره تئاتر فجر محسوب می شود بعد از ماه صفر و در آخر آبان ماه در قزوین و سایر شهرستان های استان برگزار می شود.

وی با ذکر اینکه جشنواره تئاتر قزوین در دو مرحله اجرا خواهد شد، اضافه کرد در مرحله نخست آثار ارسالی گروه‌های نمایشی استان قزوین به صورت ویدیویی توسط داوران بازبینی خواهد شد و در نهایت ۱۰ نمایش منتخب برای اجرای روی صحنه و داوری نهایی به مرحله پایانی جشنواره تئاتر استان قزوین راه پیدا خواهند کرد.

حبیبی با اشاره به حضور ۱۳ گروه نمایشی ثبت شده در استان قزوین ادامه داد از این تعداد گروههای نمایشی هفت گروه در شهر قزوین و ۶ گروه در سایر شهر های استان قرار دارند که با توجه به هماهنگی صورت گرفته و با رعایت دستور العمل های بهداشتی مشغول تمرین اجرای آثار نمایشی خود هستند.

۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید