اخبار

مراسم اهدای جوایز برگزیدگان مسابقه طراحی پوستر با عنوان حمایت از کالای ایرانی= حمایت از اشتغال فرزندان ایران زمین برگزار شد

مراسم اهدای جوایز برگزیدگان مسابقه طراحی پوستر با عنوان حمایت از کالای ایرانی= حمایت از اشتغال فرزندان ایران زمین برگزار شد
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان مسابقه طراحی پوستر با عنوان حمایت از کالای ایرانی= حمایت از اشتغال فرزندان ایران زمین با حضور مدیرکل سیاسی امنیتی استانداری و دبیر کمیسیون هماهنگی، نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در این برنامه مرادی مدیرکل سیاسی امنیتی استانداری و دبیر کمیسیون هماهنگی، نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان از هنرمندان استان به خاطر آثاری که در زمینه  مبارزه با قاچاق کالا و ارز خلق کرده اند تشکر کرد و گفت: سعی می‌کنیم این آثار را در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح کشور نیز ارائه کنیم.

مرادی بیان داشت: در حال حاضر که اقتصاد کشور ما آسیب جدی دیده است دو مقوله تحریم و کاهش صادرات نفتی و پدیده شوم قاچاق کالا و ارز  اقتصادما را نشانه گرفته و بر آن اثرات مخربی داشته است و در اهمیت آن همین بس که الان که چندین سال است مقام معظم رهبری سال ها را در مبحث اقتصاد نام‌گذاری می کنند.

وی با اشاره به اثرات مخرب قاچاق در ایجاد بیکاری، فرار سرمایه و  تعطیلی کارخانجات افزود : در سطح کشور اقدامات خوبی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز صورت گرفته است همچون هویت دار کردن کالاهای وارداتی بمنظور مشخص بودن اصالت کالاها، راه اندازی سامانه جامع انبارها و ردگیری کالاها و جلوگیری از احتکار آنها .

وی ادامه داد: بحث شناسه دار کردن لوازم خانگی نیز از سال گذشته در دستور کار ما قرار دارد.

مرادی تاکید داشت: تمام این اقدامات زمانی می‌تواند اثرگذار باشد که مردم نیز از کالای ایرانی حمایت کنند لذا امسال بیشترین محور کارمان، آگاه سازی مردم در خصوص حمایت از کالای ایرانی و خرید آن می باشد.

این  مقام مسئول در پایان خواستار حمایت همه جانبه مردم از کالای ایرانی و خرید آن شد تا همه با کمک یکدیگر بتوانیم دوباره اقتصادمان را احیا کرده و ریشه بیکاری را در استان و کشورمان برکنیم.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید