اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرماندار البرز

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرماندار البرز
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با حضور در فرمانداری شهرستان البرز با محمد نصیری فرماندار این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین محمد حسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به همراه معاونین و مدیران ستادی با حضور در فرمانداری شهرستان البرز، با محمد نصیری فرمانداری این شهرستان دیدار و کرد.

اسماعیلی در این دیدار بیان داشت: با توجه به شرایط حساس و ویژه کنونی کشور امروزه دولت در زمینه های اقتصادی و اعتباری در تنگناهایی قرار دارد و با توجه به این تنگناها باید از موازی کاری اجتناب کرد و با هم افزایی و همگرایی در حوزه های مختلف به ویژه حوزه فرهنگی فعالیت کرد.

این مقام مسئول تاکید داشت: باید مرجعیت فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را هم در استان قزوین و هم در شهرستان ها احیا نماییم و حاکمیت های آن درخصوص سر درب اسناد ، آگهی های دولتی، دریافت مجوز برای نصب المان ها و مجسمه های شهری را اعمال نماییم تا جایگاه ارشاد به عنوان یک مرجع فرهنگی در شهرستان ها احیا شود و در این مسیر نیاز به کمک و همراهی فرماندار و همه نهادها و ارگان های فرهنگی هنری داریم.

سپس نصیری فرماندار البرز بیان داشت: ساماندهی و هم افزایی در فعالیتهای فرهنگی امری لازم و ضروری است.

وی افزود: اجماع، همگرایی و حذف موازی کاری جهت جلو گیری از اتلاف منابع مالی و انسانی در کلیه امور از جمله اقدامات فرهنگی امر لازم و ضروری است.

نصیری ادامه داد: ضروری است ساماندهی فعالیت های فرهنگی در شهرستان با محوریت اداره فرهنگ و ارشاد و پیگیری هر چه بیشتر این امور در دستور کار قرار گیرد تا نتیجه مطلوب تری حاصل شود.

فرماندار البرز اظهار داشت: پیگیری هماهنگی اجرا ء پروژه پردیس سینمایی و مجتمع فرهنگی  مهرگان با همکاری شهرداری محمدیه و اداره کل راه و شهرسازی نیز  به سرعت پیگیری خواهد شد.

در پایان این جلسه نیز گزارشی از وضعیت و فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، سالن های اجتماعات تحت نظارت این اداره در شهرستان و تخصیص  اعتبارات سال جاری آن ارائه شد.

 

2
۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید