اخبار

برگزاری چهاردهمین آئین سه شنبه های تکریم و تجلیل از خانواده شهید رحمانی

برگزاری چهاردهمین آئین سه شنبه های تکریم و تجلیل از خانواده شهید رحمانی
چهاردهمین آئین طرح ملی سه شنبه های تکریم با حضور مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین در منزل شهید ابراهیم رحمانی در تاکستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به نقل از شبستان ، حجت الاسلام «علی رمضانی» مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین در قالب طرح ملی سه شنبه های تکریم امروز (سه شنبه ۸ مهر) با خانواده شهید رحمانی دیدار کرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین در این دیدار بیان کرد: تکریم و  تجلیل از خانواده شهدا وظیفه ای است که همه به ویژه مسئولان بر عهده دارند و با این نگاه، طرح ملی سه شنبه های تکریم در استان های مختلف کشور از جمله قزوین در حال اجرا است که امروز هم چهاردهمین نشست این طرح ملی را داریم.

حجت الاسلام رمضانی خاطر نشان کرد: تکریم از خانواده های شهدا در واقع ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت است و گسترش این فرهنگ جامعه را در برابر تهدیدات دشمنان بیمه می کند.       

همسر شهید رحمانی هم در این نشست به بیان خاطراتی از این شهید پرداخت.

گفتنی است شهید ابراهیم رحمانی از سوی بسیج در جبهه های حق علیه باطل حضور یافت و در سال 1366 و در سن 43 سالگی بر اثر اصابت ترکش به سر و پا به شهادت رسید.

15 16
۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید