اخبار

دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به صورت مجازی برگزار شد

دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به صورت مجازی برگزار شد
دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با محوریت موضوعات خدمت دولت الکترونیک، ساماندهی اموال اداره کل و واگذاری زمین کتابخانه مرکزی قزوین در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با محوریت موضوعات خدمت دولت الکترونیک، ساماندهی اموال اداره کل و واگذاری زمین کتابخانه مرکزی قزوین با حضور اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حضور وبیناری حبیبی معاون سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان، در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشکیل شد.

با توجه به ارائه خدمات در فضای مجازی و به صورت الکترونیکی که از اهمیت ویژه ای برای ارباب رجوعان برخوردار می باشد و همچنین ساماندهی اموال اداره کل در راستای سلامت اداری و نیز اقدام در خصوص اصل ۴۴ قانون اساسی در جهت واگذاری پروژه ها، این سه موضوع در جلسه کارگروه توسعه مدیریت مطرح گردید.

شایان ذکر است به لحاظ شرایط کرونا به جهت حفظ سلامت همکاران این جلسه به صورت وبینار با همکاران سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد.

2

۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید