اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: کانون های آگهی و تبلیغاتی قبل از اکران تبلیغات شهری می بایست مجوز آن را دریافت کنند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین: کانون های آگهی و تبلیغاتی قبل از اکران تبلیغات شهری می بایست مجوز آن را دریافت کنند
محمد حسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در نشست با برخی مدیران مسئول کانون های آگهی و تبلیغاتی استان تاکید کرد: کانون های آگهی و تبلیغاتی قبل از اکران تبلیغات شهری می بایست مجوز آن را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین محمد حسین اسماعیلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این نشست ضمن تشکر از افرادی که قانون را رعایت کرده و با وجود تمام مشکلات، پای کار هستند بیان داشت: همانطور که میدانیم جریان تبلیغی هم یک جریان فرهنگی است و هم یک جریان اقتصادی است لذا باید بر این اساس برنامه ریزی واقدام کنیم.

 اسماعیلی عنوان داشت: من نیز اذعان دارم که مسائل  و مشکلات اقتصادی امروزه گریبان‌گیر همه مشاغل از جمله کانونهای تبلیغاتی شده است و بیماری کرونا مشکلات عدیده‌ای را برای همه ایجاد کرده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اضافه کرد: متاسفانه قبلاً در حوزه‌های فرهنگی قانون کامل رعایت نمی شده است که یکی از این حوزه ها حوزه کانون های تبلیغاتی بوده است ولی ما اکنون بر آن هستیم تا همگی قانون را اجرا کنیم.

وی گفت: ما به جد پیگیر آن هستیم که سازمان ها و ارگانهایی که فضای تبلیغات شهری در اختیار دارند، قانون را رعایت کنند و در مسیر قانون قرار بگیرند زیرا اساس کار ما این است که در جهت حمایت از کانون های تبلیغاتی،  همه در مسیر قانون قرار بگیرند و کسی حق ندارد خارج از این ضابطه وارد شود.

اسماعیلی گفت: ما مسئولیت را در حوزه محتوا های تبلیغاتی می پذیریم و این کار، مسئولیت ما را دو چندان می کند لذا در برابر این حمایت هایی که ما انجام می دهیم باید خود کانون های تبلیغاتی بیش از پیش پای کار باشند و در مسیر قانون حرکت کنند ولی متاسفانه در برخی از موارد حتی الفبای قانون نیز رعایت نمی شود و در این خصوص هیچ توجیهی را نمی‌توان پذیرفت.

 وی در ادامه از کانونهای آگهی و تبلیغات خواست با علم از ضوابط و قوانین حتماً قبل از اکران تبلیغات، مجوز آن را بگیرند.

وی افزود: ما در حال پیگیری هستیم تا بحث تبلیغات را در استان ساماندهی کنیم و همه به خط شده و پای کار بیایند لذا از کانون های  تبلیغات می خواهیم که با ما همکاری کرده و قانون را رعایت کنند تا در این خصوص بتوانیم با هم‌افزایی با یکدیگر، یک مسیر رو به رشدی را طی کنیم.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید