اخبار

از نینوا تا خاکریزها در بوئین زهرا

از نینوا تا خاکریزها در بوئین زهرا
نمایشگاه تجسمی "از نینوا تا خاکریزها" در بوئین زهرا به مناسبت هفته دفاع مقدس با موضوع محرم و صفر و با محوریت واقعه عاشورا و مصائب نینوا، مدافعان حرم و مدافعان سلامت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به همت کانون هنر های تجسمی مجتمع فرهنگی هنری ولایت و با همکاری کانون بسیج هنرمندان، بسیج دانش آموزی نمایشگاه تجسمی "از نینوا تا خاکریزها" در بوئین زهرا به مناسبت هفته دفاع مقدس و ماه صفر با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه امام حسین، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس بسیج دانش آموزی و هنرجویان در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری ولایت افتتاح شد.

حجت الاسلام والمسلمین رضوانی امام جمعه بوئین زهرا و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوئین زهرا تصریح کرد: من به شما هنرمندان افتخار می کنم زیرا کار شما ارزشمند است همچون در راه ارزش های الهی بخصوص در رابطه با شهدای مدافع حرم و جنگ تحمیلی گام برداشته اید.

در این نمایشگاه تعداد 20 اثر از هنرجویان نقاشی،  با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و تائید ستاد کرونای شهرستان در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری ولایت به نمایش گذاشته شده است .

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید