اخبار

اعطای تسهیلات حمایتیِ ارزان قیمت به مشاغل و مراکز فرهنگی و هنری و رسانه ای

اعطای تسهیلات حمایتیِ ارزان قیمت به مشاغل و مراکز فرهنگی و هنری و رسانه ای
اعطای تسهیلات حمایتی برای حفظ و تثبیت فرصت‌های شغلی بخش فرهنگ و هنر و رسانه با کارمزد ۴ درصد و عاملیت صندوق کارآفرینی امید آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، محمد حسین اسماعیلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: تسهیلات حمایتی به کسب و کارها و مشاغل فرهنگی، هنری و رسانه‌ای طبق برش استانی  اختصاص داده شده است، چگونگی این تخصیص در شیوه‌نامه‌ها و کاربرگ‌های معاونت‌ها، سازمان سینمایی و مرکز رسانه‌های دیجیتال آمده و بر روی سامانه تحفه بارگذاری شده است.
وی ادامه داد: ناشران، مؤسسات قرآنی، ناشران دیجیتال، کسب و کارهای فضای مجازی، تماشاخانه ها، گروه های تئاتر، آموزشگاه های آزاد هنری، استودیوهای صدابرداری، شرکت های تهیه و تولید آثار صوتی ،گالری ها ی هنری، خانه های مد و لباس، موسسات تک منظوره فرهنگی و هنری، رسانه ها (روزنامه ها، فصلنامه ها، دوفصلنامه ها، سالنامه ها) ، کانون های آگهی و تبلیغات شامل این تسهیلات خواهند بود.
اسماعیلی افزود: جذب به هنگام این تسهیلات، امکان تجدید دریافت تسهیلاتی دیگر را نیز فراهم می‌کند، همچنین رعایت مفاد شیوه‌نامه ابلاغی صندوق کارآفرینی امید که در سامانه تحفه نیز درج شده، ضروری است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین در پایان اعلام کرد: میزان کلی این تسهیلات که با اصلاح تفاهم‌نامه تبصره ۱۸ سال ۹۷ ویژه بحران کرونا اصلاح شد، ۲۲۴ میلیارد تومان در کل کشور است.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه تحفه https://tohfeh.farhang.gov.ir مراجعه فرمایند.

۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید