اخبار

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه مجازی هم آوا با شاهنامه و کتابکده در شهرستان آوج برگزار می شود

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه مجازی هم آوا با شاهنامه و کتابکده در شهرستان آوج برگزار می شود
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آوج به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های هم آوا با شاهنامه و کتابکده را برگزار می نماید

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آوج بمناسبت هفته کتاب وکتابخوانی برنامه هایی با محوریت ترویج کتابخوانی و با شعار دانایی،مانایی در شهرستان آوج برگزار می شود.

هم آوا با شاهنامه از جمله فعالیت های کتاب محور می باشد که در این برنامه، ویدئو هایی از شاهنامه خوانی و نقالی چهره های فعال در حوزه ادبی شهرستان آوج تهیه گردیده است که همراه با موزیک و تصاویر نگاره های شاهنامه طهماسبی تدوین و روزانه این ویدئو ها در سایت ها، رسانه ها و کانال های مجازی بارگذاری و اکران می گردد.

همچنین از دیگر فعالیت های هفته کتابخوانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آوج برنامه ای تحت عنوان کتابکده می باشد. در این برنامه نیز که با محوریت ترویج کتابخوانی برگزار می گردد، در دوبخش خوانش و قصه گویی کتاب های کودک و نوجوان و معرفی کتابهایی با رده های سنی گونان با شیوه های جذاب و متنوع در فضای مجازی انجام می گردد.

در بخش خوانش کتاب با استفاده از نوجوانان  شهرستان آوج و فعالین حوزه ی کودک و نوجوان در این شهرستان، داستانهایی با عناوین مختلف، قصه گویی و روخوانی می شود که به صورت ویدئوهایی همراه با موزیک، تصویرسازی و مشخصات کتاب در رسانه ها و کانال های مجازی فعال در شهرستان اکران  و در برخی سایت ها بارگذاری می گردد.

از دیگر بخش های برنامه کتابکده معرفی کتاب با روش های جذاب فیلم و انیمیشن موزیکال می باشد که در این فعالیت کتابهایی مناسب گروه های سنی کودک ، نوجوان و بزرگسال به همراه تصاویر کتاب معرفی می شود.

شایان ذکر است که برنامه هفته کتاب و کتابخوانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آوج به صورت روز شمار از 24آبانماه لغایت 30 آبانماه سال جاری برگزار می گردد و اختتامیه این برنامه ها نیز در آخرین روز هفته کتابخوانی با تقدیر از مروجان کتاب این شهرستان صورت می پذیرد.
۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید