اخبار

اهدای بن کتاب به مروجان، مربیان و تسهیلگران کتابخوانی

اهدای بن کتاب به مروجان، مربیان و تسهیلگران کتابخوانی
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین از اهدای بن کتاب به مروجان، مربیان و تسهیلگران کتابخوانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین محمد رستمی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در شرح این خبر عنوان داشت: به پیشنهاد دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موافقت معاونت امور فرهنگی به منظور تشویق فعالان حوزه ترویج کتابخوانی به ویژه در مناطق کم برخوردار و روستاها در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران بن خرید کتاب اهدا می شود.

رستمی ادامه داد: تسهیلگران و مربیان جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان استان قزوین نیز می توانند در ایام نمایشگاه از ۱ تا ۶ بهمن ماه نسبت به خرید کتاب با استفاده از این بن ها که به صورت اعتبار خرید به کد ملی افراد تخصیص یافته، اقدام نمایند.

وی گفت: مشمولین این طرح فقط تا پایان نمایشگاه مجازی کتاب می‌توانند به نشانی tehranbookfair.ir  مراجعه و از این اعتبار استفاده نمایند و بن خرید کتاب بعد از پایان نمایشگاه از اعتبار ساقط خواهد شد.

گفتنی است در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران کلیه کتاب های داخلی با تخفیف ۲۰ درصد و کتاب های خارجی با تخفیف ۵۰ درصد برای علاقمندان عرضه شده است.

۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید