اخبار

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با همکاران معاونت فرهنگی و رسانه ای

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با همکاران معاونت فرهنگی و رسانه ای

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین محمدحسین اسماعیلی در نشست با همکاران معاونت فرهنگی و رسانه ای این اداره کل عنوان داشت: ما باید نقش حاکمیتی خود را در اداره کل اِعمال کنیم و سعی مان بر این باشد که این نقش را احیا کنیم.

اسماعیلی ادامه داد: وظیفه اصلی ما درحوزه فرهنگ و هنر، هدایت و راهبری، نظارت و کنترل، و حمایت و پشتیبانی از حوزه فرهنگ و هنر و رسانه است.

وی گفت: ما در این حوزه هم باید تخصصی فکر کرده و هم تخصصی عمل کنیم و نگاه ما یک نگاه کاملاً حرفه ای و تخصصی باشد در عین اینکه نگاه تعاملی و تکریم ارباب رجوع که اغلب از هنرمندان و فرهیختگان هستند را فراموش نکنیم.

وی ادامه داد: اکثر هنرمندان باید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را خانه و خانواده و جایگاه و مأوای خودشان بدانند و با آغوش باز و خاطری آسوده به اینجا پناه بیاورند و ما نیز یاریگر آنان باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین افزود: حوزه معاونت فرهنگی و رسانه ای یک حوزه متکثر و وسیع است و بسیاری از امور فرهنگی در این حوزه تعریف شده که لزوم توجه بیشتر کارشناسان را در این بخش می طلبد.

وی عنوان داشت: ایجاد تشکیلاتی قوی و پایدار در حوزه های فرهنگی و توسعه و تقویت انجمن های فرهنگی و ادبی و رسانه ای باید در دستور کار این معاونت قرار گیرد.

اسماعیلی در پایان ابراز امیدواری کرد تا در کنار یکدیگر بتوانیم فضای مثبتی را در حوزه فرهنگ و هنر استان ایجاد کرده و جریان سازی در این حوزه داشته باشیم.

12
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید