اخبار

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اعضای هیئت مدیره انجمن هنرهای تجسمی استان

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اعضای هیئت مدیره انجمن هنرهای تجسمی استان
نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان قزوین با اعضای هیئت مدیره انجمن هنرهای تجسمی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین محمد حسین اسماعیلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن قدردانی از اقدامات انجمن هنرهای تجسمی در ایام کرونا به ویژه برپایی نمایشگاه های مجازی در استان بیان داشت: انجمن در حقیقت یک جاده دوطرفه است یعنی اینکه هر یک از انجمن ها باید نمایندگی از قاطبه هنرمندان را داشته باشند و در قبال آن نیز اعضا نسبت به انجمن تعهداتی دارند و باید نسبت به آن عرق داشته باشند.
اسماعیلی بیان داشت: انجمن هنرهای تجسمی استان در تشکیل کانون ها و در انشای اساسنامه یک انجمن نوپا محسوب می شود و در  این زمینه در ابتدای راه است.
اسماعیلی گفت: تعامل با نهادهای فرهنگی، پیگیری تشکیل شعبات انجمن در شهرستانها، تجلیل از پیشکسوتان، برگزاری رویدادهای هنری، پیگیری مسائل هنرمندان عضو و همچنین پویایی و کنشگریِ اجتماعی و ارتباطات موثر رسانه ای از مهمترین شاخصه های یک انجمن فعال و اثربخش است  .
اسماعیلی اعلام داشت: ما در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین هر کمکی از دستمان برآید دریغ نخواهیم کرد، ما یک نگاه جامع به همه زمینه های فرهنگی و هنری داریم و از همه انجمنها حمایت و پشتیبانی می کنیم.
وی تاکید داشت:ما باید به دنبال اهداف بسیار بزرگتر بوده و با مطالبه‌گری هایمان، به دنبال رشد و توسعه زمینه های فرهنگ و هنر در استان قزوین باشیم.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی و همکاری یکدیگر روز به روز شاهد ارتقا و پیشرفت همه هنرها در سرزمین هنرخیز و هنرپرور قزوین باشیم.
در ابتدای این نشست هر یک از اعضای هیئت مدیره انجمن هنرهای تجسمی به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در راستای برنامه ها و فعالیت های انجمن پرداختند.

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید