اخبار

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان قزوین: طرح بهارانه فهما در کانون های مساجد قزوین اجرا می شود

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان قزوین: طرح بهارانه فهما در کانون های مساجد قزوین اجرا می شود
حجت الاسلام رمضانی گفت: دومین رویداد ملی فهما با عنوان «طرح بهارانه فهما» در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به نقل از خبر گزاری شبستان حجت الاسلام «علی رمضانی» گفت: دومین رویداد ملی فهما در سال جاری با عنوان «طرح بهارانه فهما» در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین اجرا می شود و فعالیت های کانون ها در قالب این طرح صورت می گیرد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین ادامه داد: این طرح با تجربه نخستین رویداد فهما و طرح ملی ایران قوی در کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور از جمله کانون های استان قزوین اجرا می شود.

 

وی عنوان کرد: طرح بهارانه فهما با موضوعات مهدویت، تواصی به صبر و حق، شعار سال، عید نوروز، ماه مبارک رمضان، اعیاد شعبانیه، لیالی قدر، عید فطر و غیره برگزار می شود و کانون های باید فعالیت خود را در این زمینه ها در سامانه بچه های مسجد بارگذاری کنند.

 

حجت الاسلام رمضانی اعلام کرد: برنامه های این طرح در قالب 2 شبستان فرهنگ و هنر بوده و کانون ها باید برنامه های خود را ذیل رواق های نور، همدلی، کتاب و دانش، سرود، قلم و ترنج در سامانه بچه های مسجد ثبت کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: این طرح با هدف جذب حداکثری نوجوانان و جوانان به مساجد، انسجام و ارتقا کیفیت فعالیت کانون های مساجد، جریان سازی گفتمان تواصی به صبر و حق و افزایش استفاده از محصولات فرهنگی و هنری برگزار می شود.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین یادآور شد: کانون ها تا پایان اردیبهشت ماه همزمان با بهار قرآن و طبیعت فرصت دارند تا نسبت به ثبت فعالیت های خود در سامانه بچه های مسجد و در قالب این رویداد ملی اقدام کنند.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۹:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید