اخبار

شهریه آموزشگاه های آزاد هنری استان قزوین ابلاغ شد

شهریه آموزشگاه های آزاد هنری استان قزوین ابلاغ شد
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از ابلاغ شهریه آموزشگاه های آزاد هنری استان قزوین در سال 1400 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، امیر ملاحسن معاون هنری و سینمایی  این اداره کل اعلام کرد‌؛ این معاونت  همه ساله با توجه به شرایط اقتصادی و بر اساس ضوابط، شهریه آموزشگاه های آزاد هنری را تدوین و به شورای مرکزی نظارت و صدور مجوز آموزشگاه های آزاد هنری اعلام می کند و پس از تأیید به آموزشگاه ها ابلاغ می شود.
ملاحسن افزود: این معاونت بر اساس شرایط شهرستان های استان ، شهریه های آموزشگاه های آزاد هنری در رشته های موسیقی، تجسمی و نمایش را تدوین و ابلاغ نموده است.
معاون هنری و سینمایی ادامه داد؛ مدیران آموزشگاه ها مکلفند، ضمن رعایت ضوابط و آیین نامه شهریه ها، آن را برای آگاهی مراجعه کنندگان و هنرجویان در معرض دید قرار دهند.
وی همچنین عنوان نمود؛ درصورت عدم رعایت آیین نامه ابلاغی و مشاهده تخلفات احتمالی در بازرسی های محسوس و غیر محسوس یا  شکایت هنرجویان و اثبات آن، براساس آیین نامه و قوانین مربوطه، پیگیری و اقدام خواهد شد.
ملاحسن در پایان افزود؛ آیین نامه ابلاغی شورای مرکزی صدور مجوز و نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری بر روی سایت دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری قرار داده شده است. مدیران آموزشگاه های آزاد هنری و عموم علاقمندان   می توانند به این  سایت مراجعه و بهره برداری لازم را به عمل آورند.


۱ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید