اخبار

کتابفروشی‌های استان قزوین در طرح" بهارانه کتاب" ثبت‌نام کنند

کتابفروشی‌های استان قزوین در طرح" بهارانه کتاب" ثبت‌نام کنند
ثبت‌نام کتابفروشی‌ها در طرح «بهارانه کتاب ۱۴۰۰» از سه‌شنبه (چهارم خردادماه) در استان قزوین همزمان با سراسر کشور آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، محمد رستمی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: کتابفروشی‌های استان قزوین می‌توانند از سه‌شنبه (چهارم خردادماه ١٤٠٠) با مراجعه به سایت tarh.ketab.ir نسبت به ثبت‌نام در طرح «بهارانه کتاب۱۴۰۰» اقدام کنند.

رستمی افزود: کتابفروشی‌های مشارکت‌کننده در طرح‌های قبلی، برای تایید شرکت در بهارانه کتاب ۱۴۰۰ نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

وی ادامه داد: طرح بهارانه کتاب توسط خانه کتاب و ادبیات ایران با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور رونق بخشیدن به بازار کتاب و ترویج کتابخوانی و حمایت از کتابفروشی ها برگزار می شود.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: در این طرح تسهیلاتی در قالب یارانه خرید کتاب از طریق کتابفروشی های سراسر کشور، مستقیماً به خریداران کتاب پرداخت می شود. در این طرح کتابفروشی هایی که شرایط لازم را دارا باشند، پس از ثبت نام، می‌توانند کتاب‌های خود را که با شرایط تعیین شده مطابقت داشته باشند به خریداران بفروشند.

وی درباره زمان برگزاری طرح فصلی کتاب گفت: این طرح از 17 خرداد در کتابفروشی ‎های سراسر کشور آغاز می ‎شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۰ ۲۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید