اخبار

اردوی یک روزه فرهنگی شعرای استان بمناسبت بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر

اردوی یک روزه فرهنگی شعرای استان بمناسبت بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر
همزمان با فرارسیدن سوم خرداد1400 سالروز آزادی سازی خرمشهر و به مناسبت فتح این شهر، معاونت فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با همکاری سازمان بسیج هنرمندان استان و انجمن شعر ترنم بسیج هنرمندان، اردوی یک روزه فرهنگی ویژه شعرای استان قزوین در محل امامزاده اباذر قزوین برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین همزمان با فرارسیدن سوم خرداد1400 سالروز آزادی سازی خرمشهر و به مناسبت فتح این شهر، معاونت فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با همکاری سازمان بسیج هنرمندان استان و انجمن شعر ترنم بسیج هنرمندان اردوی یک روزه فرهنگی ویژه شعرای استان قزوین دوشنبه 3خرداد 1400 در محل امامزاده اباذر قزوین برگزار کرذ.

محمد رستمی معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: در این برنامه که با اجرای مهدی مددخانی همراه بود تعداد ۱۰ نفر از شعرای استان به شعرخوانی با موضوع دفاع مقدس پرداختند و در انتها نیز جهت ایجاد فضای نشاط انگیز ، مسابقات ورزشی نیز در بین شرکت کنندگان برگزار شد و در نهایت از شاعران بسیجی انجمن شعر ترنم نیز تجلیل شد.

شایان ذکر است در این برنامه شاعران فرهیخته استان به همراه خانواده های خود در این مراسم زیارتی، تفریحی، فرهنگی، هنری و ورزشی شرکت داشتند.

۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید