اخبار

کارگاه حضوری نقاشی و طراحی با همکاری آموزشگاه های آزاد هنری الوند به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵خرداد

کارگاه حضوری نقاشی  و طراحی با همکاری آموزشگاه های آزاد هنری الوند به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵خرداد
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵خرداد، ورکشاپ نقاشی و طراحی با همکاری آموزشگاه های آزاد هنری شهر الوند روز چهارشنبه 12 خرداد ماه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان البرز به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵خرداد، ورکشاپ نقاشی و طراحی با همکاری آموزشگاه های آزاد هنری شهر الوند روز چهارشنبه 12 خرداد ماه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برپا شد.

انجمن هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز با همکاری آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی در اقدام مشترک و هماهنگ اقدام به برپایی  این ورکشاپ نمود.

در این ورکشاپ تعداد 30 هنرجو با تکنینک های متفاوت مانند اکرلیلک، سیاه قلم ، آبرنگ ، مدادرنگی و ... در ابعاد متفاوت ، با موضوعات رحلت امام و قیام خونین 15 خرداد و حجاب و موضوع آزاد  هنرمندانه به خلق آثار پرداختند . ورکشاپ از ساعت 9 صبح 12خرداد در محوطه باز داخل اداره شروع و تا پایان وقت اداری ادامه داشت.

در پایان تمام آثار جمع آوری و نمایشگاهی از آثار بمناسبت همین روز برپا و به آثار برگزیده لوح سپاس و گواهی شرکت تقدیم خواهد شد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید