اخبار

نفرات برتر هشتمین جشنواره رسانه های استان قزوین شناخته شدند

نفرات برتر هشتمین جشنواره رسانه های استان قزوین شناخته شدند
هشتمین جشنواره رسانه های استان قزوین با معرفی افراد و آثار برتر در استان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، آئین اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه‌های استان روز چهارشنبه ۱۹خرداد ماه با حضور مختاریان دبیر هیئت داوران ، حبیبی معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین، اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و جمعی از فعالان رسانه ای و هنرمندان استان در سالن اجتماعات کتابخانه امام خمینی قزوین برگزار شد.

در هشتمین جشنواره رسانه های استان قزوین افراد زیر به عنوان نفرات برتر در بخش های مختلف معرفی و تجلیل شدند.

در بخش مصاحبه رتبه اول را مصطفی مقدم از روزنامه ولایت قزوین با عنوان مصاحبه " زیر ساخت های محیطی زیستی ضعیف است"، رتبه دوم را مسعود میرزائی از خبرگزاری پانا با عنوان مصاحبه "دوچرخه جزوه رسانی آقا عبدالله پای کار مقابله با کرونا" و رتبه سوم را صدرا ملکی از مینودر با عنوان مصاحبه "طرح آمارگیری با استفاده از داده های ثبتی" کسب کردند.

در بخش کلیپ سید مصطفی جعفری از خبرگزاری کار (ایلنا) با کلیپی با عنوان "بی پولی هزار بار بدتراز کروناست" حائز رتبه اول شد.

در بخش تیتر، هئت داوران فردی را شایسته رتبه اول ندانست و رتبه دوم مشترکا به محمد بهرامی از روزنامه ولایت و مریم کشاورز مسعودیان از سایت خبری بازار تعلق گرفت و نسرین رحیمی از خبرگزاری ایرنا و آرش صالحی از روزنامه ولایت قزوین نیز هردو حائز رتبه سوم در این بخش شدند.

در بخش خبر این جشنواره هیئت داوران کسی را شایسته رتبه اول و دوم ندانسته و ملیحه شریف خواه از روزنامه اطلاعات و همچنین دادگر خانبانی از نشریه رویداد امروز را به عنوان رتبه سوم معرفی کرد .

در بخش گرافیک و صفحه آرائی سید مصطفی جعفری از نشریه تقاطع حائز رتبه اول و علیرضا جلالی از نشریه صبح ضیاء حائز رتبه دوم و حمید جاوید مهر از هفته نامه فروردین امروز حائز رتبه سوم شد.

در بخش عکس نیز آرش صالحی از خبرگزاری تسنیم ، شیرین برزگر از رسانه میزان و علیرضا نصری از خبرگزاری ایلنا به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

در بخش گزارش و تحلیل نیایش معصومی از هفته نامه مینودر رتبه اول، نفیسه کلهر از روزنامه ولایت و همچنین الناز فشالنجی از هفته نامه پیام شهر قزوین رتبه دوم، آرش صالحی از صبح قزوین رتبه سوم شدند.

 در بخش یادداشت و سرمقاله سید مصطفی جعفری از نشریه تقاطع رتبه اول ، نفیسه کلهر از روزنامه ولایت قزوین و علی اصغر رضایی از نشریه حدیث ما حائز رتبه دوم شدند و وحید حاج سعیدی از روزنامه ولایت قزوین رتبه سوم را کسب کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۰:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید