اخبار

آغاز برگزاری پانزدهمین طرح 1455

آغاز برگزاری پانزدهمین طرح 1455
حجت الاسلام «علی رمضانی» گفت: ستاد هماهنگی کانون های مساجد با همکاری شبکه قرآن و معارف سیما پانزدهمین طرح 1455 را از امروز پنج تیرماه تا 12 شهریور برگزار می نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین حجت الاسلام رمضانی مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین ادامه داد: طرح 1455 با شعار( قرآن امید و زندگی ) و با هدف انس با قرآن و معرفی و شناسایی نخبگان قرآنی  برگزار میشود.

وی افزود : رشته های جشنواره از قبیل فیلم کوتاه ،خوشنویسی ،نقاشی ،شعر،داشتان نویسی ،گرافیک (طراحی پوستر) محصولات چند رسانه ای (فیلم موبایل از تلاوت و مفاهیم آیه ،عکس نوشت ،کلیپ یا نماهنگ ) می باشد .

وی در ادامه گفت:علاقمندان هرهفته با محوریت یک آیه یا عبارت قرآنی  و در دو بخش جشنواره و مسابقه پیامکی به شماره 300004444 میتوانند در این جشنواره شرکت نمایند و روزانه به ده نفر منتخب جوایز ارزنده ای (هر نفر2000000 ریال)اهداء خواهد شد.

حجت الاسلام رمضانی عنوان کرد:ائمه جماعات و اساتید نیز می توانند بصورت حضوری یا در فضای مجازی نسبت به برگزاری جلسات آموزشی و تفسیر و تبیین آیات بصورت هفتگی اقدام نمایند.

وی خاطر نشان کرد: گروه های سنی مختلف میتواند در این جشنواره شرکت کنند و  علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی qurantv.ir/qbesharat و یا www.bachehayemasajed.ir مراجعه کنند.مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین یادآور شد:  اعضای کانونهای مساجدمیتوانند برای شرکت در جشنواره وارد سامانه بچه های مسجد شوند و رشته مورد علاقه را ثبت نام و آثار خود را بارگذاری نمایند و از 300 امتیاز در سامانه فهما برخوردار شوند.

۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید