اخبار

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد قزوین تاکید کرد:

لزوم نگاه تخصصی به بودجه فرهنگی و هنری/ کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آبیک بال فرهنگی دولت هستند

لزوم نگاه تخصصی به بودجه فرهنگی و هنری/ کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آبیک بال فرهنگی دولت هستند
حجت الاسلام و المسلمین رمضانی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین، بر لحاظ کردن نگاه تحصصی در بودجه فرهنگی و هنری باید نگاه تخصصی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به نقل از خبرنگار پایگاه جامع اطلاع‌رسانی آبیک، حجت‌الاسلام علی رمضانی در حاشیه جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان آبیک کارکانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را نرم‌افزاری و مرتبط با فرهنگ هنر و هنرمندان ذکر و اظهار کرد: در زمینه فرهنگی و هنری باید نگاه تخصصی در بودجه لحاظ شود چرا که با انجام امور فرهنگی مانند پرده سینما و... به هزینه‌ای چندین برابر نمای یک ساختمان نیازمند است پس  باید  نگاه دقیق‌تر و تخصص‌تر به مقوله هنر و فرهنگ شود.
وی افزود: یک بخش از ظرفیت و قابلیت کانون‌‍‌های فرهنگی و هنری مساجد استان قزوین در شهرستان آبیک قرار دارد که وجود 28 کانون فرهنگی و هنری مساجد در این شهرستان  به منزله بال فرهنگی دولت هستند و می‌توانند در بخش‌های  فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی به مجموعه فرهنگی به ویژه ارشاد کمک کنند که نیاز است برای رشد در این مقوله توجه ویژه شود.
این مسئول بیان کرد: اگر در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان آبیک از کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد حمایت نکنند نقاط قوتی که می‌تواند در فرهنگ جامعه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اثرگذار باشد، را از دست خواهیم داد.
وی با بیان اینکه در آبیک، قشلاق و خاکعلی و مناطق مختلف شهرستان آبیک کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد وجود دارد، بر حمایت بسیار جدی به مقوله فرهنگ و دین و هنر از سوی مسئولان تاکید کرد

 

۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید