اخبار

حجت الاسلام و المسلمین علی رمضانی: واقعه غدیر، روح ولایت علوی، زنده کننده و نگه دارنده و استمرار بخش اسلام راستین است

حجت الاسلام و المسلمین علی رمضانی: واقعه غدیر، روح ولایت علوی، زنده کننده و نگه دارنده و استمرار بخش اسلام راستین است
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: واقعه غدیر، روح ولایت علوی ، زنده کننده و نگه دارنده و استمرار بخش اسلام راستین است و مقام رسالت اسلام تکمیل و نعمت حق بر مردم کامل شد و اسلام به عنوان آخرین دین آسمانی رسمیت یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در ادامه گفت: در راستای همین روز بزرگ و فرخنده ستاد هماهنگی کانون های مساجد جشنواره بین المللی غدیرانه فهما را ویژه عموم مردم و برای اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همزمان در سراسر کشور برگزار می نماید و علاقمندان میتوانند آثار خودرا به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.

وی افزود: جشنواره غدیرانه فهما به سه زبان فارسی انگلیسی و عربی برگزار شده و شرکت کنندگان باید یکی از فرازهای خطبه غدیر را انتخاب و به تولید محتوا در قالب های اینفوگرافیک ،کلیپ، پادکست پرداخته و تا روز عید غدیر ارسال کنند.

وی گفت: علاقمندان با مراجعه به نشانی https://zil.ink/fahma میتوانند آثار خود را ارسال کنند و اعلام برندگان مسابقه روز 12 مراد ماه و در صفحه اینستاگرامی bachehayemasjed.fahma@ اطلاع رسانی می شود.

وی درپایان گفت: امیدواریم با برگزاری چنین جشنواره و برنامه هایی بتوان گامی ارزشمند در راستای تبلیغ غدیر برای جوانان و نوجوانان مسجدی باشیم .

۳ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید