اخبار

اهدای جوایز برگزیدگان ویژه مسابقه کتابخوانی "فصل رویش"

اهدای جوایز برگزیدگان ویژه مسابقه کتابخوانی "فصل رویش"
طی مراسمی جوایز برگزیدگان ویژه مسابقه کتابخوانی "فصل رویش" از کتاب "در جستجوی لیله القدر" نوشته آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین یکی از مسابقات کتابخوانی که در سال جاری توسط معاونت فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد، مسابقه فصل رویش بود که شرکت کنندگان با مطالعه کتاب "در جستجوی لیله القدر" نوشته  آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین در این مسابقه شرکت کردند.

محمد رستمی معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین اعلام داشت: دبیرخانه این مسابقه پس از بررسی پاسخنامه حدود ۵۰۰ شرکت کننده، از بین کسانی که به تمامی سوالات پاسخ صحیح داده بودند ۲۳ نفر را به قید قرعه جهت اهدای جایزه انتخاب کرد.

وی افزود: جایزه ۲۰ نفر از شرکت کنندگان به حساب آنها واریز شد و از برندگان ۳جایزه  ۱۰میلیون ریالی طی مراسمی در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین تقدیر به عمل آمد.

رستمی ادامه داد : به دلیل محدودیت های کرونایی، اختتامیه این رویداد به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

وی در پایان عنوان داشت : به دلیل برگزاری مسابقه در فضای مجازی با اینکه اطلاع رسانی در سطح استان صورت می‌گیرد ولی شاهد استقبال علاقمندان از استان های دیگر نیز هستیم؛ لذا بدلیل تشویق علاقمندان، این دسته از شرکت کنندگان نیز جهت برخورداری از جوایز در قرعه کشی شرکت داده شدند

2
۱ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید