اخبار

به مناسبت روز سینما صورت گرفت؛

دیدار از موسسه جلوه های ویژه ریمیا

دیدار از موسسه جلوه های ویژه ریمیا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به مناسبت روز سینما از موسسه جلوه های ویژه ریمیا دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در دیدار از موسسه جلوه های ویژه ریمیا ضمن تبریک روز ملی سینما اظهارداشت: سینما یک نیاز ملی و یک دستاورد انسانی است که در رشد و بالندگی فرهنگ و تمدن یک جامعه می کوشد.

وی با بیان اینکه قزوین از پتانسیل های مهم سینمایی برخورداراست، تصریح کرد: موسسه ریمیا نقش و تاثیر زیادی در پیشرفت امور مربوط به جلو های ویژه بصری داشته است و فعالیت این موسسه در کشور بسیار تاثیر گذار بوده است که امیدوارم با تلاش روز افزون هنرمندان فعال در این موسسه شاهد موفقیت های بیش از پیش این حوزه باشیم.

محمد برادران رئیس هیات مدیره موسسه جلوه های ویژه بصری ریمیا نیز در این دیدار ضمن گزارشی از عملکرد این موسسه گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در این موسسه حرکت های ارزشمندی در ارتقاء سطح جلوه های ویژه بصری انجام شده است و در حال حاضر آثار مطرح سینمای ایران توسط موسسه ریمیا انجام می شود.

گفتنی است در این دیدار امیر ملاحسنی معاون امور هنری و سینمایی، محسن آقالر مدیر انجمن سینمای جوان قزوین و حسام ساروخانی مدیرعامل موسسه جلوه های ویژه بصری ریمیا نیز حضور داشتند.

در پایان این دیدار نیز از مدیران موسسه جلوه های ویژه بصری ریمیا تقدیر شد.

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید